BEDEN EĞİTİMİ ÖDEV KAPAKLARI


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !


Beden Eğitimi Ödev Kapakları 7

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 7

Beden Eğitimi Dersi Ödev Kapakları kategorimizin 7 numaralı kapağında tüm sporlar dallarında kullanılan malzemelerin bulunduğu kenarlık kullanılmıştır. Proje ya da Performans ödevi araştırma konuları spor dalları ile ilgili olan öğrenciler bu kapağı aşağıda bulunan indir linkini tıklayarak indirebilirler.

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 6

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 6

Beden Eğitimi Ödev Kapakları serimizin 6 numaralı kapağında jimnastik resimleri ile sülenmiş ve jimnastik hareketlerini gösteren bir ödev kapağını sizlere sunuyoruz. Proje ve performans ödev konuları jimnastik, spor yapmanın önemi vb. konular olan öğrencilerimiz bu kapağı tercih edebilirler.

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 5

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 5

Ödev Kapakları arşivimizin Beden Eğitimi Ödev Kapakları kategorisinde bulunan 5 numaralı ödev kapağında spor yapan çocuklar temasını tercih ettik. Özellikle ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz tercih edebileceği bu neşeli kapağı indirmek için aşağıda bulunan kırmızı indir butonunu tıklayar indirebilirsiniz.

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 4

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 4

Beden Eğitimi Ödev Kapakları serimizin 4 numaralı ödev kapağında basketbol oyun hareketlerinden oluşan basketbol temasını kullanarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Performans ya da proje araştırma konusu basketbol olan ilkoul ve ortaokul öğrencilerimiz bu neşeli kapağı tercih edebilirler.

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 3

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 3

Beden Eğitimi Ödev Kapakları arşivimizin 3 numaralı ödev kapağında oval bir arka fon üzerinde jimnastik yapan kız resimleri süslemesi sizlere sunulmuştur. Öğrencilerimiz bu ödev kapağını tüm beden eğitimi dersi konularında kullanabilecekleri gibi, istedikleri takdirde jimnastik, spor yapma vb. konularda da kullanabilirler. 

Beden Eğitimi Ödev Kapağı 2

Beden Eğitimi Ödev Kapağı 2

Beden Eğitimi dersi ödev kapakları kategorimizde yer alan 2 numaralı ödev kapağımızda, mavi beyaz renkler tercih edilmiş olup, spor dallarından resimler kullanılmıştır. Ödev konuları spor dallarından herhangi biri olan tüm seviyelerdeki öğrencilerimizin yararlanabileceği bu ödev kapağını aşağıda bulunan linkten indirebilirsiniz.

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 1

Beden Eğitimi Ödev Kapakları 1

Beden eğitimi dersi ödev kapakları arşivimizin bu ilk ödev kapağında kırmızı siayah çerçeve ve basketbol oyunu görselleri kullanılarak sizlere sunulmuştur. Beden eğitimi ödev konuları basketbol ya da diğer spor dallarıyla ilgili olan tüm seviyelerdeki öğrencilerimiz, bu ödev kapağına aşağıda bulunan linki tıklayarak indirebilirler.