FELSEFE ÖDEV KAPAKLARI


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !


Felsefe Ödev Kapakları 5

Felsefe Ödev Kapakları 5

Felsefe Ödev Kapakları serimizin 5 numaralı ödev kapağında, kapağın üst kısmına monte edilmiş “çingene kızı” mozaiğiyle süslü bir kapağı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Zeugma antik kentinde tesadüf eseri bulunan bu çingene kızı mozaiği ödevinize çok büyük anlam katacaktır. Hem felsefe ödevlerinizde hem de antik çağ tarihi ödevlerinizde bu ödev kapağını kullanabilirsiniz.

Felsefe Ödev Kapakları 4

Felsefe Ödev Kapakları 4

Felsefe ödev kapakları serisinin 4 numaralı kapağında tüm felsefe konularınıza son derece uygun bir karikatür süslemesi ve bu karikatüre uygun renkleri sunuyoruz. Bu güzel kapağımızı indirmek için aşağıdaki indir butonunu tıklayabilir, kapak ile ilgili istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Felsefe Ödev Kapakları 3

Felsefe Ödev Kapakları 3

Ödev kapakları bölümüzde yeni açtığımız Felsefe Ödev kapakları kategorisinin 3 numaralı ödev kapağını siz sevgili öğrencilerimize sunuyoruz. Bu ödev kapağımızda felsefe dersine uygun mükemmel bir arkaplan eşliğinde oval yazı alanı ile şık bir tasarımı sizlere sunuyoruz.

Felsefe Ödev Kapakları 2

Felsefe Ödev Kapakları 2

Felsefe Ödev Kapakları bölümümüzün 2 numaralı ödev kapağında siz sevgili öğrencilerimize ünlü Alman filozof Immanuel Kant’ın resmi kullanılmış kapağımızı sunuyoruz. Lise öğrencilerimiz tüm felsefe konularında bu kapağı kullanabilirler. Ortaokul öğrencilerimiz  ise Bu ünlü filozofun hayatı ile ilgili araştırmalarında “konuya özel kapak” tercih etmiş olacaklardır.

Din Kültürü ve Felsefe Ödev Kapakları 1

Din Kültürü ve Felsefe Ödev Kapakları 1

Din Kültürü ve Felsefe Ödev Kapakları bölümü 1 numaralı kapağımızda Mevlana Celaleddin Rumi resmiyle süslenmiş son derece şık ve sade bir kapağı sizlere sunuyoruz. Proje ya da Performans ödev konuları ahlak felsefesi olan lise öğrencileri bu kapağı felsefe derslerinde kullanabilriler. Bunu yanı sıra Öğrencilerimiz din derslerinde de bu kapağı kullanabilirler.