İNGİLİZCE ÖDEV KAPAKLARI


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !


İngilizce – Sünger Bob Ödev Kapakları 16

İngilizce – Sünger Bob Ödev Kapakları 16

İngilizce ödev kapakları serisinin 16 numaralı ödev kapağımızda çizgi karakter sünger bob deseni sizlerin beğenisine sunulmuştur. Ödevini bu sevimli süngerbob kapağı kullanarak hazırlamak isteyen öğrencilerimiz, aşağıdaki indir kısmına tıklayarak kapağı indirebilirler.

İngilizce Ödev Kapakları 15

İngilizce Ödev Kapakları 15

İngilizce Ödev Kapakları kategorisinin 15 numaralı kapağında ingilizce dilinin evrenselliği tema olarak alınmış ve dünya çocukları çizimiyle süslenmiştir. İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin tercih edebileceği kapağımızı tüm derslerde kullanılabilecek şekilde tasarladık. Başlıkları ingilizce olarak değiştirmek isteyen öğrencilerimiz diğer ingilizce kapaklardan başlıkların ingilizcelerini alabilirler.

İngilizce Ödev Kapakları 14

İngilizce Ödev Kapakları 14

Ödev Kapakları sayfamızın İnglilizce Ödev Kapakları bölümünde bulunan 14 numaralı kapakta okul kelimesinin ingilizcesi School harflerini taşıyan çocuklar kullanılmıştır. Bu şirin ödev kapağını ilkokul ve ortaokul seviyelerindeki tüm öğrencilerimiz ingilizce dersindeki tüm ödevlerinde kullanabilirler.

İngilizce Ödev Kapakları 13

İngilizce Ödev Kapakları 13

İngilizce Ödev Kapakları kategorisinde yer alan 13 numaralı ödev kapağında ingilizce renkleri temsil eden minik hayvanlar kullanılmış ve sizlere sunulmuştur. Ödev konuları ingilizce renkler ya da diğer ingilizce konular olan tüm seviyelerdeki öğrencilerimiz bu ödev kapağını aşağıda bulunan indir linkinden indirerek kullanabilirler.

İngilizce Ödev Kapakları 12

İngilizce Ödev Kapakları 12

İngilizce Ödev Kapakları arşivimizin 12 numaralı kapağında ingilizce renkleri temsil eden kelebeklerin bulunduğu bir sol sütun tercih edilmiş ve sizlere sunulmuştur. İlkokul ve ortaokul seviyelerindeki öğrencilerimiz renklerle ilgili proje ve performans ödevlerinde bu kapağı tercih edebilirler. İndirme linki aşağıdadır.

İngilizce Ödev Kapakları 11

İngilizce Ödev Kapakları 11

İngilizce Ödev Kapakları kategorimizde bulunan 11 numaralı ödev kapağımızda sevimli Adams Ailesi alt kısım görseli kullanılmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz tüm ingilizce proje ve performans ödevlerinde bu ödev kapağını tercih edebilirler. Bu ödev kapağını aşağıda bulunan indir linkini tıklayarak indirebilirsiniz.

İngilizce Ödev Kapakları 10

İngilizce Ödev Kapakları 10

İngilizce Ödev Kapakları Sayafamızın 10 numaralı ödev kapağında 5n 1k olarak bilinen; ne, nerede, ne zaman, nasıl, neden ve kim sorularının ingilizceleri kullanılmıştır. Bu şık ödev kapağını İngilizce gramer konusunda ödev hazırlayan tüm seviyelerdeki öğrencilerimiz aşağıda bulunan indirme linkini tıklayarak indirebilirler.

İngilizce Ödev Kapakları 9

İngilizce Ödev Kapakları 9

Ödev kapakları arşivimizn İngilizce Ödev Kapakları kategorisinde bulunan 9 numaralı ödev kapağında ayrı kişisel bilgiler bölümü  ve çiçek resimleri kullanılmıştır. Sade tasarımlar tercih eden ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olduğunu düşündüğümüz ödev kapağını tüm araştırma konularınızda kullanabilirsiniz.

İngilizce Ödev Kapakları 8

İngilizce Ödev Kapakları 8

Ödev kapakları sayfamızda yer alan ingilizce ödev kapakları kategorisi 8 numaralı ödev kapağında son derece sade olan bir üst bölüm süslemesi tercih edilmiştir. Çıktılarını siyah beyaz tercih eden ya da sade tasarımlar tercih eden tüm öğrencilerimiz bu ödev kapağını tüm ingilizce dersi konularında kullanabilirler.

İngilizce Ödev Kapakları 7

İngilizce Ödev Kapakları 7

İngilizce Ödev Kapakları kategorimizin 7 numaralı ödev kapağında çiçek görseli süslemeli bir üst kısım ve mor arkafon rengi tercih edilerek sizlere sunulmuştur. ilkokul ortaokul ve lisede öğrenim gören kız öğrencilerimize göre tasarlanan bu ödev kapağını dilediğiniz ingilizce konusunda kullanabilirsiniz.

İngilizce Ödev Kapakları 6

İngilizce Ödev Kapakları 6

Ödev Kapakları arşivimizde yer alan İngilizce Ödev Kapakları kategorisinin 6 numaralı ödev kapağında yeşil arkafon ve yeşil çiçek süslemeli sağ sütun kulllanılmıştır. Tüm sınıflarda okuyan öğrencilerimizin yararlanabileceği bu ödev kapağını dilediğiniz ingilizce konusunda kullanabilirsiniz. Bu ödev kapağını aşağıda bulunan indir linkini tıklayarak indirebilirsiniz.

İngilizce Ödev Kapakları 5

İngilizce Ödev Kapakları 5

İngilizce Ödev Kapakları kategorimizde yer alan 5 numaralı ödev kapağında üst kısım süslemelerinin yanı sıra pembe tonları geçişli arkafon dikkat çekmektedir. Tüm seviyelerdeki öğrencilerimizin ingilizce ödev ve araştırmalarında kullanabilieceği bu ödev kapağını aşağıda bulunan indir bölümünü tıklayarak indirebilirsiniz.