TÜRKÇE ÖDEV KAPAKLARI


Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !


Türkçe Ödev Kapakları 18

Türkçe Ödev Kapakları 18

Türkçe ödev kapaklarından oluşan serimizin 18. ödev kapağında sizlere eski kitaplardan oluşan motifli ödev kapağımızı sunuyoruz.

Türkçe Ödev Kapakları 17

Türkçe Ödev Kapakları 17

Türkçe ödev kapakları serisinin 17 no’lu ödev kapağında sizlere muhteşem renk uyumlarıyla çapraz kenar süsü işlemeleri olan kapağımızı sunuyoruz.

Türkçe Ödev Kapakları 16

Türkçe Ödev Kapakları 16

Türkçe ödev kapakları serisinin 16 numaralı ödev kapağında sizlere lila rengi üzerine muhteşem kenar işlemeli ödev kapağımızı sunuyoruz.

Türkçe Ödev Kapakları 15

Türkçe Ödev Kapakları 15

Türkçe ödev kapakları serisinin 15 numaralı ödev kapağında sizlere muhteşem ahşap görünümü olan kenar süslü ödev kapağımızı sunuyoruz.

Türkçe Ödev Kapakları 13

Türkçe Ödev Kapakları 13

Türkçe dersi ödev kapağı bölümümüzün 13 numaralı ödev kapağında sizlere çapraz şekilde süslenmiş boya kalemleri süslemeli ve mavi beyaz arka fonlu kapağımızı sunuyoruz.  Bu kapağı tüm öğrencilerimiz istedikleri konulardaki performans ödevlerinde kullanabilirler.

Türkçe Ödev Kapakları 12

Türkçe Ödev Kapakları 12

Ödev Kapakları arşivimizin Türkçe Dersi Ödev Kapakları kategorisinin 12 numaralı kapağında kalp şeklinde kitap sayfası resmi ile kitap sevgisi teması işlenmiştir. Ödev Konuları kitap okumanın önemi, kitap özetleri vb olan ortaokul ve lise öğrencilerimiz bu ödev kapağını tercih edebilirler.

Türkçe Ödev Kapakları 11

Türkçe Ödev Kapakları 11

Türkçe Dersi Ödev Kapakları arşivimizde bulunan 11 numaralı ödev kapağı üst kısmında kitap okuyan çocuk görselleri kullanılarak kitap okumanın önemi vurgulanmıştır. Ödev konuları kitap ile ilgili olan ilkokul ve ortaokul kız öğrencilerimiz bu ödev kapağını tercih edebilir.

Türkçe Ödev Kapakları 10

Türkçe Ödev Kapakları 10

Türkçe Dersi Ödev Kapakları serimizin 10. numarasında yer alan kapağımızın sol alt köşesinde kitap okuyan şirin bir solucan görseli bulunduruyoruz. Bu sayede kitap okumanın önemine vurgu yapan bir ödev kapağı ortaya çıkıyor. İlkokul ve ortaokul öğrencilerimizin tercih edebileceği ödev kapağını indirmek için alt kısımda bulunan indir düğmesine tıklamanız yeterlidir. İndirmek için Tıklayınız

Türkçe Ödev Kapakları 9

Türkçe Ödev Kapakları 9

Ödev kapakları bölümümüzde bulunan Türkçe Dersi Ödev Kapakları kategorisi 9 numaralı ödev kapağımızın alt kısmında kitap okuyan kız çocuğu görseli sunuyoruz. Özellikle ilkokul ve ortaokul seviyesindeki kız öğrencilerimiz bu kapağı tüm Türkçe dersi proje ve performans ödevi konularında rahatlıkla kullanabilirler.

Türkçe Ödev Kapakları 8

Türkçe Ödev Kapakları 8

Ödev kapakları arşivimizin Türkçe Dersi Ödev Kapakları bölümü 8 numaralı ödev kapağımızda kitap okuyan küçük bir kız çocuğu arka plan resmi olarak kullanılmıştır. İlkokul seviyesindeki kız öğrencilerimizin Türkçe dersi ile ilgili tüm konularda kullanabileceği bu kapağı aşağıda bulundan indir düğmesini tıklayarak indirebilirsiniz.

Türkçe Ödev Kapakları 7

Türkçe Ödev Kapakları 7

Türkçe Dersi Ödev Kapakları serimizin 7 numaralı ödev kapağında alt kısımda bir Nasrettin Hoca resmi bulunan bir kapak tercihinde bulunduk. Proje ve Performans ödevi araştırma konuları fıkralar, tarihi kişiler, Nasrettin Hoca hakkında bilgi gibi konular olan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz bu ödev kapağını tercih edebilirler. 

Türkçe Ödev Kapakları 6

Türkçe Ödev Kapakları 6

Ödev kapakları bölümümüzün Türkçe Ödev Kapakları arşivinin 6 numaralı ödev kapağında sizlere yine oval tasarımlı kitap okumanın önemini vurgulayan kapağı sunuyoruz. Bu güzel ödev kapağımızı tüm türkçe araştıma ve proje konularında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ödev kapağımı indirmek için aşağıda bulunan indir butonunu tıklamanız yeterlidir.